DEKORATYVINĖS DANGOS

Kokybė ir unikalumas

Įsigyti ir gauti konsultaciją galite visoje Lietuvoje

Dekoratyviniai dažai silkplaster perlamutrinis smėlis
Dekoratyviniai dažai silkplaster perlamutrinis smėlis

Dekoratyvinė danga ALTERITALY ASTI yra plonasluoksnė tekstūrinė danga, pagrįsta aukštos kokybės mineralais ir perlamutru. Dekoratyvinės medžiagos galimybės visada kėlė dizainerių susidomėjimą. Smėlio kopos, viesulai, lietus, skeldėjusi žemė ar šagreeninė oda – sukuriamų efektų įvairovė leidžia ASTI papuošti pačių įvairiausių stilių interjerus. Diskretiškas, kilnus dangos blizgesys keičiasi priklausomai nuo apšvietimo kampo ir padeda sukurti intymią atmosferą kambaryje.

Sabbia - perlamutrinis smėlis

sabbia dekoratyviniai dazai silkplaster perlamutrinis smelis
sabbia dekoratyviniai dazai silkplaster perlamutrinis smelis

Dekoratyvinė danga ALTERITALY Sabbia yra plonasluoksnė tekstūrinė danga, pagrįsta aukštos kokybės mineralais ir perlamutru. Ši danga yra su didesniu kiekiu kavrcinio smėlio, todėl galima lengviau kurti įvairias tekstūras. Smėlio kopos, viesulai, lietus, skeldėjusi žemė ar šagreeninė oda – sukuriamų efektų įvairovė leidžia SABBIA papuošti pačių įvairiausių stilių interjerus. Diskretiškas, kilnus dangos blizgesys keičiasi priklausomai nuo apšvietimo kampo ir padeda sukurti intymią atmosferą kambaryje.

seta8 dekoratyviniai dažai glaistai silkplaster
seta8 dekoratyviniai dažai glaistai silkplaster

Dekoratyvinė danga ALTERITALY SETA8 su šlapio šilko efektu yra išskirtinė plonasluoksnė danga, skirta vidaus naudojimui. Naudojant naujausius patobulinimus ir specialų perlamutrą, gaunamas tikrai unikalus produktas, turintis gilų, kilnų, daugiamatį blizgesį ir atspalvius, sukuriantį ant sienos dangą, visiškai imituojančią natūralų šilko audinį.

NAPPA - Veliūro, aksomo efektas

nappa dekoratyviniai dazai silkplaster aksomas zomsa
nappa dekoratyviniai dazai silkplaster aksomas zomsa

Tai dekoratyvinė danga kuri suteikia sienai malonia tekstiklės faktūrą, ir matinį šilko efektą. Ji akimirksniu paverčia sunkias sienas į elegantiškas naujas tekstūras kurios tarsi zomša arba minkšta oda.
Šio dekoro dėka nesunkiai sukursime veliūro, zomšos ar nubuko hromatinius efektus, kurie idealiai atitinka modernius high-end interjero dizainus. Atsižvelgiant į jam specialiai sukurtas optimalias formules, sukūrėme produktus specialiai trintuvei arba teptukui, siekdami išgauti prabangius interjerus.

Dekoratyvinių dažų kainynas čia...